UNIICORN CANDY CO.

A family owned company.

TikTok Favorites

  • Jelly Fruit Snack
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nik-L-Nip (4ct)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Slaps
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spicy Slaps
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Mexican Candy

  • Slaps
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Tajin Bottle
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chamoy Pulpa
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Candy (Dried, Salted Plums)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pickle Chinese Candy (Dried, Salted Plums)
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chili Watermelon Lollipop
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Super Rebanaditas Mango Lollipop
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon Salsagheti
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Slimey Candy

  • Oooze Tube
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bubbaloo Gum
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Ooze Tube
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

DIY Spicy Candy Kits

  • DIY Spicy Gushers Kit
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Spicy Skittles Kit
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Gummy Candy

  • Gummy Sushi
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Pizza
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Burger
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Gummy Hot Dogs
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Gummy Burgers
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Taco
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Pops
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Donut
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Japanese Candy

  • Chocolate Hello Panda
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out